Śmiech i zabawa to fajna sprawa

12.05.2017r. grupa "Świetliki" oraz "Tygryski" reprezentowała nasze przedszkole w imprezie sportowej na stadionie lekkoatletycznym pod hasłem "Śmiech i zabawa to fajna sprawa". Organizatorem spotkania było Przedszkole Publiczne Nr 67 w Szczecinie, a na stadionie nasze przedszkolaki pokonywały różnorodne konkurencje sportowe (m.in. skok w dal, piłka nożna, zabawy bieżne, tory przeszkód) wraz z dziećmi z innych przedszkoli. Przed rozpoczęciem sportowych zmagań przedszkolaki wspólnym pochodem z transparentami zaprezentowały swoją obecność, następnie zaśpiewały hymn Polski. Na zakończenie imprezy każde dziecko otrzymało pamiątkowy medal. Celem imprezy było wyrabianie wśród dzieci aktywnego i zdrowego stylu życia, integracja placówek oraz przede wszystkim uwrażliwienie najmłodszych na przestrzeganie zasady fair play podczas zabaw, współpracy z rówieśnikami.